Tmavě oranžové bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 140 x 200 cm

Oblíbený a akční kus Tmavě oranžové bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 140 x 200 cm je k sehnání pohodlně tady... více informací »
87Tmavě oranžové bavlněné elastické prostěradlo Good Morning
Značka: GOOD MORNING
699 Kč
Přejít do obchodu »
Oblíbený a akční kus Tmavě oranžové bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 140 x 200 cm je k sehnání pohodlně tady...

Oblíbený a akční kus Tmavě oranžové bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 140 x 200 cm je k sehnání pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii prostěradla! Získejte parádní produkty ve zmíněné rubrice za super cenu.

Mezi hlavní přednosti bavlněného prostěradla patří především jeho pevnost, prodyšnost a schopnost absorbovat přebytečnou vlhkost.

Značka Good Morning navrch přidává ještě minimalistický vzhled, díky kterému se hodí snad do každého interiéru. Na praktičnosti dodá i elasticita, dokonale tak přilne k matraci a nikde nebude odstávat.

Tento kvalitní a žádaný kus Tmavě oranžové bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 140 x 200 cm od dodavatele s dlouholetou historií GOOD MORNING jednoduše najdete u nás skutečně levně! Za bezkonkureční cenu 699 Kč.