Tmavě modré křeslo Softline Standby High

Vynikající výrobek máte možnost získat již dnes tu na webu ve známé rubrice křesla. Najděte si parádní produkty ze zmíněné... více informací »
76Tmavě modré křeslo Softline Standby High
Značka: Softline
29 567 Kč
Přejít do obchodu »
Vynikající výrobek máte možnost získat již dnes tu na webu ve známé rubrice křesla. Najděte si parádní produkty ze zmíněné...

Vynikající výrobek máte možnost získat již dnes tu na webu ve známé rubrice křesla. Najděte si parádní produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další prověřené zboží od dodavatele Softline. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Na krátké posezení nebo delší lenošení se hodí křeslo z kolekce Softline Standby s vysokým opěradlem. Jeho minimalistický design skvěle zapadne do moderních interiérů v bytě nebo na pracovišti. Použité materiály jsou navíc velmi kvalitní a příjemné, například potahová látka má vysoké skóre na škále odolnosti Martindale. Doplnit ho můžete křesly ze stejné kolekce s nízkým nebo středně vysokým opěradlem.

Zcela unikátní produkt Tmavě modré křeslo Softline Standby High od dodavatele zboží Softline k dostání zrovna dnes za outletovou cenu. Zrovna teď v akci za 29 567 Kč.