Tmavě modrá sametová třímístná pohovka DEVICHY Chloe 234 cm

Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou... více informací »
Tmavě modrá sametová třímístná
Značka: devichy
33 426 Kč
Přejít do obchodu »
Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou...

Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stabilní kovová podnož ve zlaté barvě je dokonale doplněna o čalounění z kvalitní sametové tkaniny tmavě modrém provedení, která je charakteristická pro svou nadprůměrnou odolnost a speciální vodě odpudivou úpravu. Po odebrání dekorativních i opěrných polštářů lze z pohovky udělat lůžko, a tak se i vaše návštěva pohodlně a stylově vyspí.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Balení obsahuje dva polštáře. Možnost dodání pohovky ve vlastní potahové látce.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 41 cm. Šířka 234 cm. Hloubka 120 cm. Výška podnože 14 cm. Malé polštáře 2x 36×74 cm. Velké polštáře 2x 70×60 cm. Hmotnost 72 kg. Čalounění Samet (100 % polyester). Látka 330 g / m2. Odolnost čalounění > 100 000.
Unikátní a oblíbený výrobek Tmavě modrá sametová třímístná pohovka DEVICHY Chloe 234 pořídíte prostě tady na našem webu v kategorii pohovky! Nyní můžete koupit další produkty z naší sekce z pohodlí domova!

Hodně oblíbený produkt Tmavě modrá sametová třímístná pohovka DEVICHY Chloe 234 cm od skvělého výrobce Devichy můžete dostat u nás nyní opravdu levně. V akci za cenu 33 426 Kč.