Tmavě modrá sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, levá 277 cm

Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane... více informací »
Tmavě modrá  sametová
Značka: devichy
45 139 Kč
Přejít do obchodu »
Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane...

Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stabilní kovová podnož je dokonale doplněna o čalounění z kvalitní sametové tkaniny v tmavě modrém provedení, která je charakteristická pro svou nadprůměrnou odolnost a speciální vodě odpudivou úpravu. Pohovku DEVICHY Rothe navíc snadno můžete proměnit na pohodlné a dostatečně velké lůžko, díky jednoduchému  rozkladu. Reprezentativní a exkluzivní vzhled dokonale kombinuje pohodlí a styl.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Balení obsahuje dva polštáře. Možnost dodání pohovky ve vlastní potahové látce.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 277 cm. Hloubka 160 cm. Výška podnože 10 cm. Šířka sedu 225 cm. Hloubka sedu 85 cm. Výška sedu 46 cm. Výška lok. opěrek 60 cm. Velikost lůžka 225 x 132 cm. Hmotnost 119 kg.
Levný výrobek Tmavě modrá sametová je k sehnání v pohodě tady na webu ve známé rubrice pohovky. Nyní si můžete vybrat akční kousky ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci!

Exkluzivní kus Tmavě modrá sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, levá 277 cm s pečetí kvality od značky Devichy jednoduše můžete pořídit tady nyní za super peníze. Nyní získáte od 45 139 Kč.