Homie.cz

Tmavě modrá rozkládací pohovka Innovation Bifrost Mixed Dance Blue, 115 x 210 cm

Akční a ve slevě kus Tmavě modrá rozkládací pohovka Innovation Bifrost Mixed Dance Blue, 115 x 210 cm od společnosti se zárukou kvality Innovation můžete pořídit momentálně na webu pořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 72 362 Kč.
EAN: AF193033593
Tmavě modrá rozkládací pohovka Innovation
Přejít do obchodu »
Značka: Innovation
72 362
Celý popis

Rozkládací pohovka z kolekce Bifrost od značky Innovation zaujme nejen svým minimalisticky pojatým designem, ale také praktickým využitím.

Snadné polohování vám dopřeje pohodlné lenošení a vašim hostům komfortní spánek. Během pár sekund totiž získáte ze sedačky lehátko pro dva. Ale i posezení je díky měkké výplni a područkám velmi komfortní. Moderní design navíc vašemu interiéru vdechne působivou atmosféru.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.