Homie.cz

Tmavě modrá rozkládací pohovka Innovation Balder Elegant Mixed Dance Blue, 97 x 230 cm

Povedený produkt Tmavě modrá rozkládací pohovka Innovation Balder Elegant Mixed Dance Blue, 97 x 230 cm s pečetí kvality od značky Innovation jednoduše můžete najít právě za mimořádně nízkou cenu! V akci za 63 245 Kč.
EAN: AF193033589
Tmavě modrá rozkládací pohovka Innovation
Přejít do obchodu »
Značka: Innovation
63 245
Celý popis

Minimalistický design, který zaujme na první pohled stejně jako praktické využití. To nabízí kolekce rozkládacích pohovek Balder od značky Innovation.

Snadné polohování vám dopřeje pohodlné lenošení a vašim hostům komfortní spánek. Během pár sekund totiž získáte ze sedačky lehátko pro dva. Ale i posezení je díky měkké výplni a područkám velmi komfortní. Moderní design navíc vašemu interiéru vdechne působivou atmosféru.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.