Time for home Tmavě modrý květináč Nagyi Ø 12 cm

Květináč s designem obličeje, je v poslední době velmi populární. Proto při volbě tohoto originálního květináče Nagyi... více informací »
Time for home Tmavě modrý
Květináč s designem obličeje, je v poslední době velmi populární. Proto při volbě tohoto originálního květináče Nagyi...

Květináč s designem obličeje, je v poslední době velmi populární. Proto při volbě tohoto originálního květináče Nagyi nešlápnete vedle. Své obdivovatele si získá i materiálem, je vyroben z cementu, který má příjemný strukturovaný povrch. Díky tomu je i perfektním dárkem pro vaše nejbližší, rodinu nebo přátele. Můžete vybírat v neutrálních nebo zemitých barvách.

Další parametry: Výška 14 cm. Průměr 12,5 cm. Korpus Cement. Barva Modrá. Materiál Beton. . . . . .
Velmi prodávaný kus Time for home Tmavě modrý květináč můžete najít rovnou tady a teď na našem webu umístěný v kategorii květináče a truhlíky! Nyní můžete získat kvalitní výrobky z této oblíbené rubriky za super cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další produkty značky Time for home. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kousek Time for home Tmavě modrý květináč Nagyi Ø 12 cm od známého dodavatele Time for home snadno získáte právě teď za super peníze. Nyní můžete mít za 425 Kč.