Time for home Skleněné chromové závěsné světlo Terriana S 20 cm

Závěsné světlo se stává bodem celé místnosti, proto je důležité zvolit takové, které perfektně zapadne do vašeho interiéru.... více informací »
Time for home Skleněné chromové závěsné světlo Terriana
Značka: Time for home
3 578 Kč
Přejít do obchodu »
Závěsné světlo se stává bodem celé místnosti, proto je důležité zvolit takové, které perfektně zapadne do vašeho interiéru....

Závěsné světlo se stává bodem celé místnosti, proto je důležité zvolit takové, které perfektně zapadne do vašeho interiéru. Hladká silueta světla Terriana v podobě kapky z čirého skla, vytváří dojem čistoty a lehkosti, která perfektně vynikne nad jídelním stolem, v obývací místnosti nebo ložnici. Svítidlo je k dispozici ve dvou velikostech, které lze nádherně kombinovat. Dejte vašemu domovu luxus díky závěsným kapkám.

Další parametry: Výška 37,5 cm. Šířka 20 cm. Délka napájecího kabelu 120 cm. Průměr krytu 10 cm. Stínidlo Sklo. Žárovka E27 1 x 40W max. Napětí 220-240V. Barva Stříbrná. Materiál Sklo. .
Tento unikátní produkt lze nakoupit mimo jiné na stránkách v populární rubrice svítidla. Podívejte se na ještě další výrobky z této oblíbené sekce za super cenu. Tato značka Time for home poskytuje špičkové zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento zlevněný produkt Time for home Skleněné chromové závěsné světlo Terriana S 20 cm od skvělé a známé značky Time for home lze koupit zrovna dnes skutečně výhodně. Stojí teď u nás 3 578 Kč.