Time for home Matně zelené nástěnné hodiny Burung 41 cm

Lehký design s nádechem klasiky! To jsou nástěnné kukačky Burung, které jsou výjimečné svým vzhledem. Kukačkové hodiny... více informací »
Time for home Matně zelené nástěnné
Značka: Time for home
2 583 Kč
Přejít do obchodu »
Lehký design s nádechem klasiky! To jsou nástěnné kukačky Burung, které jsou výjimečné svým vzhledem. Kukačkové hodiny...

Lehký design s nádechem klasiky! To jsou nástěnné kukačky Burung, které jsou výjimečné svým vzhledem. Kukačkové hodiny proměněné do minimalistického a moderního stylu v neutrálních barvách. Návrháři nezapomněli ani na drobného ptáčka, který každou hodinu zpívá. Mezi 22:00 a 6:00 jsou však potichu, díky čemuž se nemusíte bát narušeného spánku. Melodie připomíná příjemné zvuky lesa, které ve vás vyvolají pocit přírody a klidu.

Pozn.: baterie (3x AA) není součástí balení.

Další parametry: Výška 41 cm. Šířka 21,5 cm. Hloubka 8,5 cm. Napájení 3 x AA. Tichý chod Ano. Hodiny Plast (ABS). Noční režim 22:00-6:00. Barva Zelená. Materiál Plast. . Vynikající produkt Time for home Matně zelené nástěnné hodiny Burung 41 cm je dostupný již dnes tady u nás v populární kategorii hodiny! Získejte podobné produkty ze zmíněné kategorie v akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od výrobce Time for home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Time for home vám nabízí špičkové zboží

Tento kvalitní produkt Time for home Matně zelené nástěnné hodiny Burung 41 cm od výrobce s dlouholetou historií Time for home můžete pořídit právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně! Nyní získáte od 2 583 Kč.