Time for home Matně bílé nástěnné hodiny Burung 41 cm

Lehký design s nádechem klasiky! To jsou nástěnné kukačky Burung, které jsou výjimečné svým vzhledem. Kukačkové hodiny... více informací »
Time for home Matně bílé nástěnné hodiny
Lehký design s nádechem klasiky! To jsou nástěnné kukačky Burung, které jsou výjimečné svým vzhledem. Kukačkové hodiny...

Lehký design s nádechem klasiky! To jsou nástěnné kukačky Burung, které jsou výjimečné svým vzhledem. Kukačkové hodiny proměněné do minimalistického a moderního stylu v neutrálních barvách. Návrháři nezapomněli ani na drobného ptáčka, který každou hodinu zpívá. Mezi 22:00 a 6:00 jsou však potichu, díky čemuž se nemusíte bát narušeného spánku. Melodie připomíná příjemné zvuky lesa, které ve vás vyvolají pocit přírody a klidu.

Pozn.: baterie (3x AA) není součástí balení.

Další parametry: Výška 41 cm. Šířka 21,5 cm. Hloubka 8,5 cm. Napájení 3 x AA. Tichý chod Ano. Hodiny Plast (ABS). Noční režim 22:00-6:00. Barva Bílá. Materiál Plast. .
Zlevněný kus můžete dostat právě na stránkách umístěný v kategorii hodiny. Nyní najdete další zboží ze zmíněné sekce za nejlepší ceny! Věhlasná značka Time for home svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží. Však to vidíte sami!

Unikátní a oblíbený výrobek Time for home Matně bílé nástěnné hodiny Burung 41 cm originál od výrobce Time for home máte možnost sehnat u nás nyní opravdu výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 2 583 Kč.