Time for home Hnědý květináč Ibellia Ø 18 cm

Dodejte vašemu prostoru stylový vzhled s květináčem Ibellia od značky Time for home. Tento výrobek je zhotoven z pevného a... více informací »
Time for home Hnědý květináč Ibellia Ø 18
Dodejte vašemu prostoru stylový vzhled s květináčem Ibellia od značky Time for home. Tento výrobek je zhotoven z pevného a...

Dodejte vašemu prostoru stylový vzhled s květináčem Ibellia od značky Time for home. Tento výrobek je zhotoven z pevného a odolného cementu, díky kterému působí robustně. Jeho žebrovaný povrch však dodává elegantní a moderní vzhled. Dopřejte své jídelně, kanceláři, zahradě nebo terase šmrnc s tímto květináčem v zemité nebo neutrální barvě ve třech velikostech.

Další parametry: Výška 18 cm. Průměr 18 cm. Korpus Cement. Barva Hnědá. Materiál Beton. . . . . . Tento nejprodávanější kousek jde získat jednoduše tu v sekci květináče a truhlíky! Mrkněte na akční produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu!

Tento žádaný výrobek Time for home Hnědý květináč Ibellia Ø 18 cm od skvělého výrobce Time for home lze zakoupit právě zde v bezva akci. Nabídka od 553 Kč.