Time for home Béžový květináč Ibellia Ø 18 cm

Dodejte vašemu prostoru stylový vzhled s květináčem Ibellia od značky Time for home. Tento výrobek je zhotoven z pevného a... více informací »
Time for home Béžový květináč Ibellia Ø
Dodejte vašemu prostoru stylový vzhled s květináčem Ibellia od značky Time for home. Tento výrobek je zhotoven z pevného a...

Dodejte vašemu prostoru stylový vzhled s květináčem Ibellia od značky Time for home. Tento výrobek je zhotoven z pevného a odolného cementu, díky kterému působí robustně. Jeho žebrovaný povrch však dodává elegantní a moderní vzhled. Dopřejte své jídelně, kanceláři, zahradě nebo terase šmrnc s tímto květináčem v zemité nebo neutrální barvě ve třech velikostech.

Další parametry: Výška 18 cm. Průměr 18 cm. Korpus Cement. Barva Béžová. Materiál Beton. . . . . .
Nejprodávanější výrobek Time for home Béžový květináč Ibellia Ø 18 můžete nakoupit taky tu na našich stránkách ve známé kategorii květináče a truhlíky! Máme pro vás akční produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Významná značka Time for home vám představuje skvělé produkty To ale však není vše, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další kvalitní produkty od značky Time for home. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a levný výrobek Time for home Béžový květináč Ibellia Ø 18 cm od známého výrobce Time for home je k získání tady teď ve výhodné akci! Nyní lze objednat jen za 553 Kč.