Tescoma Topinkovač PRESIDENT

Proč mít obyčejný, když můžete mít luxusní s nadstandardními programy a funkcemi. Představujeme prvotřídní domácí... více informací »
Tescoma Topinkovač PRESIDENT
Značka: Tescoma
1 499 Kč
Přejít do obchodu »
Proč mít obyčejný, když můžete mít luxusní s nadstandardními programy a funkcemi. Představujeme prvotřídní domácí...

Proč mít obyčejný, když můžete mít luxusní s nadstandardními programy a funkcemi. Představujeme prvotřídní domácí topinkovač PRESIDENT, který patří ke špičce na trhu.Nejen, že v něm snadno a rychle připravíte dokonale opečené topinky z bílého i celozrnného chleba v 6 volitelných stupních opečení. Tento topinkovač je navíc vybaven programem pro opékání zmražených toastů a programem pro dopékání již opečených vychladlých topinek dokřupava.Ovládání topinkovače je snadné, přehledně značená tlačítka s jednotlivými programy a funkcemi jsou opatřena výraznými červenými kontrolkami.Pro okamžité zastavení ohřevu a vizuální kontrolu stupně propečení topinek má topinkovač i funkci rychlého vypnutí. Drobky vznikající při opékání pečiva se shromažďují v zásobníku topinkovače, který můžete snadno vyjmout a vyčistit.Mřížka na pečivo PRESIDENT vynikající pro rozpékání „včerejších“ nebo zmražených rohlíků, housek či baget je dodávána samostatně kat. č. 119412. Tento zlevněný produkt lze pořídit ještě tu na našem webu v kategorii topinkovače! Nyní můžete získat oblíbené produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další prověřené kousky od dodavatele Tescoma. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Povedený výrobek Tescoma Topinkovač PRESIDENT od skvělého a známého výrobce Tescoma k dostání zde extra se slevou. Nabídky od 1 499 Kč.