TESCOMA poklice UNICOVER ø 24, 26, 28 cm

Zlevněný produkt máte možnost dostat aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii vaření. Připravili jsme ostatní... více informací »
TESCOMA poklice UNICOVER ø 24
Značka: Tescoma
479 Kč
Přejít do obchodu »
Zlevněný produkt máte možnost dostat aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii vaření. Připravili jsme ostatní...

Zlevněný produkt máte možnost dostat aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii vaření. Připravili jsme ostatní produkty z této rubriky ve výhodné akci. Výrobce Tescoma vám může nabídnout špičkový sortiment. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele Tescoma. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Také vás nebaví hledat během vaření tu správnou poklici? Když vsadíte na UNICOVER, už nemusíte! Čtyři poklice s odstupňovaným silikonovým okrajem pro hrnce, pánve, rendlíky, kastroly nebo woky zvládnou přikrýt nádobí o průměru od 16 do 32 cm a mohou i do trouby.Tato univerzální poklice je  vhodná pro tři různé velikosti nádobí, a to o průměrech 24, 26 a 28 cm. Je žáruvzdorná  a využijete ji  jak pro klasické vaření na sporáku, tak i pro dopékání a pečení pokrmů v troubě.Vyrobena z odolného skla a úchyt ze žáruvzdorného silikonu. Snadná údržba. Záruka 3 roky.

Tento diskontní produkt TESCOMA poklice UNICOVER ø 24, 26, 28 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Tescoma je k sehnání online za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte od 479 Kč.