Tescoma Hluboký talíř SIENA ¤ 19 cm

Hluboký talíř z kolekce Siena značky Tescoma, to je kvalitní jídelní talíř pro každodenní i sváteční stolování.Ruční... více informací »
Tescoma Hluboký talíř SIENA ¤
Značka: Tescoma
219 Kč
Přejít do obchodu »
Hluboký talíř z kolekce Siena značky Tescoma, to je kvalitní jídelní talíř pro každodenní i sváteční stolování.Ruční...

Hluboký talíř z kolekce Siena značky Tescoma, to je kvalitní jídelní talíř pro každodenní i sváteční stolování.Ruční výroba keramického nádobí Siena dává každému talíři této linie punc originality a jedinečnosti.  Společně s unikátní povahou glazurovaného povrchu se barevné odstíny jednotlivých talířů od sebe vzájemně mírně liší. Každý talíř linie SIENA je tedy originál. Materiál: přírodní keramika s kvalitní glazurou. Čištění: vhodné do myčky, pro dlouhodobé udržení unikátního vzhledu doporučujeme umývat ihned po použití. Záruka: 5 roků. Unikátní produkt Tescoma Hluboký talíř SIENA získáte právě nyní na stránkách v oblíbené sekci talíře. Nyní si můžete koupit jiné produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce více kousků od výrobce Tescoma. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Tescoma prodává vynikající produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Kvalitní a žádaný kus Tescoma Hluboký talíř SIENA ¤ 19 cm od výrobce s dlouholetou historií Tescoma jednoduše seženete v aktuální nabídce extra výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 219 Kč.