Tescoma Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA

Vynikající produkt můžete nakoupit teď na našem webu umístěný v kategorii vykrajovátka. Nyní si můžete vybrat ostatní... více informací »
Tescoma Cukrářská zdobicí tužka
Značka: Tescoma
349 Kč
Přejít do obchodu »
Vynikající produkt můžete nakoupit teď na našem webu umístěný v kategorii vykrajovátka. Nyní si můžete vybrat ostatní...

Vynikající produkt můžete nakoupit teď na našem webu umístěný v kategorii vykrajovátka. Nyní si můžete vybrat ostatní výrobky z této oblíbené sekce ve výhodné akci. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky Tescoma. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Cukrářská zdobicí tužka Tescoma je vynikající pro dekorování pokrmů bílkovým, máslovým, tvarohovým a čokoládovým zdobicím krémem, rozpuštěnou čokoládou i šlehačkou apod. Dodáváno s 5 tryskami pro různé dekorovací techniky včetně velmi jemných dekorů a psaní. S praktickým stojánkem pro snadné plnění a odkládání tužky během zdobení a univerzálním čistítkem. Vyrobeno z prvotřídního silikonu a odolného plastu, vhodné do myčky.

Unikátní kousek Tescoma Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA s pečetí kvality od značky Tescoma můžete získat v aktuální nabídce extra se slevou! Na našich stránkách za 349 Kč.