Take Me Home Černý dubový modulární regál Modulo 67 x 60 cm

Tento diskontní produkt máte možnost pořídit právě teď tu umístěný v kategorii regály a poličky. Připravili jsme pro vás... více informací »
Take Me Home Černý dubový
Značka: Take Me Home
17 036 Kč
Přejít do obchodu »
Tento diskontní produkt máte možnost pořídit právě teď tu umístěný v kategorii regály a poličky. Připravili jsme pro vás...

Tento diskontní produkt máte možnost pořídit právě teď tu umístěný v kategorii regály a poličky. Připravili jsme pro vás další produkty z naší sekce na pár kliknutí. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků od dodavatele Take Me Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Modulární regál Modulo zaujme na první pohled svou funkčností a skandinávským designem. Korpus z dubové dýhy a černě lakovaná kovová konstrukce vytváří atraktivní kontrast, který do vašeho domova vnese osobitost a styl. Díky libovolným kombinacím produktů z řady Modulo můžete vytvořit unikátní celek, který váš interiér povznese o úroveň výš. Dolaďte svůj interiér s produkty Modulo.

Pozn.: podmínky zakázkové výroby viz Obchodní podmínky

 

Další parametry: Výška 60 cm. Šířka 67 cm. Hloubka 42 cm. Korpus Dubová dýha. Podnož Lakovaný kov. Police MDF. Certifikace FSC certifikát. Barva Černá. Barva Přírodní. Materiál Kov.

Hodně oblíbený produkt Take Me Home Černý dubový modulární regál Modulo 67 x 60 cm od známého výrobce Take Me Home můžete najít na našich stránkách teď za výborné peníze. Aktuálně za super cenu 17 036 Kč.