Take Me Home Černá dubová modulární skříňka Modulo 67 x 60 cm

Modulární skříňka Modulo zaujme na první pohled svou funkčností a skandinávským designem. Korpus z dubové dýhy a černě... více informací »
Take Me Home Černá
Značka: Take Me Home
20 622 Kč
Přejít do obchodu »
Modulární skříňka Modulo zaujme na první pohled svou funkčností a skandinávským designem. Korpus z dubové dýhy a černě...

Modulární skříňka Modulo zaujme na první pohled svou funkčností a skandinávským designem. Korpus z dubové dýhy a černě lakovaná kovová konstrukce vytváří atraktivní kontrast, který do vašeho domova vnese osobitost a styl. Díky libovolným kombinacím produktů z řady Modulo můžete vytvořit unikátní celek, který váš interiér povznese o úroveň výš. Dolaďte svůj interiér s produkty Modulo.

Pozn.: podmínky zakázkové výroby viz Obchodní podmínky

 

Další parametry: Výška 60 cm. Šířka 67 cm. Hloubka 42 cm. Korpus Dubová dýha. Podnož Lakovaný kov. Dvířka MDF. Certifikace FSC certifikát. Barva Černá. Barva Přírodní. Materiál Kov.
Tento designový produkt Take Me Home Černá dubová modulární skříňka Modulo 67 x 60 cm můžete dostat právě teď tady a teď na našem webu v sekci skříně a komody. Vyhledejte si ostatní kusy z této známé kategorie za výprodejovou cenu.

Nejprodávanější kousek Take Me Home Černá dubová modulární skříňka Modulo 67 x 60 cm od skvělé značky Take Me Home je k získání online za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 20 622 Kč.