Homie.cz

Světle šedá rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Balder Twist Granite, 97 x 230 cm

Tento diskontní produkt Světle šedá rozkládací pohovka se snímatelným potahem Innovation Balder Twist Granite, 97 x 230 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Innovation jednoduše můžete najít momentálně na našich stránkách výhodně! Nyní nakoupíte za 64 186 Kč.
EAN: AF193033569
Světle šedá rozkládací pohovka
Přejít do obchodu »
Značka: Innovation
64 186
Celý popis

Minimalistický design, který zaujme na první pohled stejně jako praktické využití. To nabízí kolekce rozkládacích pohovek Balder od značky Innovation.

Snadné polohování vám dopřeje pohodlné lenošení a vašim hostům komfortní spánek. Během pár sekund totiž získáte ze sedačky lehátko pro dva. Ale i posezení je díky měkké výplni a područkám velmi komfortní. Moderní design navíc vašemu interiéru vdechne působivou atmosféru.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.