Světle šedá látková rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, pravá 277 cm

Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane... více informací »
Světle šedá látková rohová rozkládací třímístná
Značka: devichy
55 140 Kč
Přejít do obchodu »
Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane...

Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stabilní kovová podnož je dokonale doplněna o čalounění z kvalitní a příjemné látky v šedém provedení, která je charakteristická pro svou nadprůměrnou odolnost a speciální vodě odpudivou úpravu. Pohovku DEVICHY Rothe navíc snadno můžete proměnit na pohodlné a dostatečně velké lůžko, díky jednoduchému  rozkladu. Reprezentativní a exkluzivní vzhled dokonale kombinuje pohodlí a styl.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Balení obsahuje dva polštáře. Možnost dodání pohovky ve vlastní potahové látce.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 277 cm. Hloubka 160 cm. Výška podnože 10 cm. Šířka sedu 225 cm. Hloubka sedu 85 cm. Výška sedu 46 cm. Výška lok. opěrek 60 cm. Velikost lůžka 225 x 132 cm. Hmotnost 119 kg. Super produkt naleznete bez obtíží tady na našich stránkách v oblíbené kategorii pohovky! Získejte vyjímečné kusy ve zmiňované sekci z pohodlí domova. Populární dodavatel devichy vám může poskytnout vysoce kvalitní produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky devichy. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Světle šedá látková rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, pravá 277 cm od kvalitního výrobce Devichy jednoduše můžete pořídit ještě dnes za super peníze. Ceny již od 55 140 Kč.