Stříbrně šedá sametová třímístná pohovka DEVICHY Chloe 234 cm

Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou... více informací »
Stříbrně šedá sametová třímístná pohovka
Značka: devichy
33 426 Kč
Přejít do obchodu »
Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou...

Stylová a luxusní designová pohovka DEVICHY Chloe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stabilní kovová podnož ve zlaté barvě je dokonale doplněna o čalounění z kvalitní sametové tkaniny stříbrně šedém provedení, která je charakteristická pro svou nadprůměrnou odolnost a speciální vodě odpudivou úpravu. Po odebrání dekorativních i opěrných polštářů lze z pohovky udělat lůžko, a tak se i vaše návštěva pohodlně a stylově vyspí.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Balení obsahuje dva polštáře. Možnost dodání pohovky ve vlastní potahové látce.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 41 cm. Šířka 234 cm. Hloubka 120 cm. Výška podnože 14 cm. Malé polštáře 2x 36×74 cm. Velké polštáře 2x 70×60 cm. Hmotnost 72 kg. Čalounění Samet (100 % polyester). Látka 330 g / m2. Odolnost čalounění > 100 000. Ve slevě tento produkt Stříbrně šedá sametová třímístná pohovka DEVICHY Chloe lze pořídit nyní na webu v rubrice pohovky! Nyní pořídíte skvělé produkty z této známé sekce za rozumné peníze.

Vysoce kvalitní produkt Stříbrně šedá sametová třímístná pohovka DEVICHY Chloe 234 cm od dodavatele s dobrým jménem Devichy máte možnost sehnat momentálně v naši nabídce opravdu levně. Nabídka od 33 426 Kč.