Střední vonná svíčka Yankee Candle Christmas Magic

Střední vonná svíčka Yankee Candle Christmas Magic. Klasická vánoční vůně s jedlí a borovicí získala zajímavý nádech díky... více informací »
87Střední vonná svíčka Yankee Candle Christmas Magic
Značka: Yankee candle
629 Kč
Přejít do obchodu »
Střední vonná svíčka Yankee Candle Christmas Magic. Klasická vánoční vůně s jedlí a borovicí získala zajímavý nádech díky...

Střední vonná svíčka Yankee Candle Christmas Magic. Klasická vánoční vůně s jedlí a borovicí získala zajímavý nádech díky závanu břízy a eukalyptu. Jemný dotek kadidla jí dodává sváteční kouzlo.

Pozn.: Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří.

Tip: Před opětovným zapálením je doporučeno zkrátit knot na 3 mm.

Další parametry: Doba hoření 65-75 hodin. Šířka 10,7 cm. Výška 12,7 cm. Hmotnost 411 g. Charakter „Sladké a kořeněné“. Hlava Mandarinka, bergamot, eukalyptus. Srdce Balzámová jedle, šťáva z borového jehličí. Základ Cedrové dřevo a smrk. Barva Červená. . Zlevněný produkt pořídíte rovnou tady na našich stránkách v populární sekci svíčky! Vyhledejte si další produkty z naší rubriky za super peníze! Známá značka Yankee candle dlouhodobě poskytuje prvotřídní zboží. Naše nabídka je široká, mrkněte na více produktů značky Yankee candle. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Střední vonná svíčka Yankee Candle Christmas Magic od předního výrobce Yankee Candle lze nakoupit nyní za extra cenu! Zrovna teď v akci za 629 Kč.