Stojací lampa s bílým stínítkem a červeným kabelem Ragaba Wanda

Stojací lampa Wanda se bude v každé místnosti vašeho domova nepřehlédnutelně vyjímat. Pozornost upoutá vysoká konstrukce z... více informací »
Stojací lampa s bílým stínítkem a červeným
Značka: Ragaba
4 790 Kč
Přejít do obchodu »
Stojací lampa Wanda se bude v každé místnosti vašeho domova nepřehlédnutelně vyjímat. Pozornost upoutá vysoká konstrukce z...

Stojací lampa Wanda se bude v každé místnosti vašeho domova nepřehlédnutelně vyjímat. Pozornost upoutá vysoká konstrukce z masivního jasanového dřeva, ale i decentní kulaté stínidlo se symetrickými liniemi. Skutečným unikátem je ovšem přívodní kabel lampy, který je obalen jemným textilním vláknem vyvedeným v zářivých barvách.

Vyberte si tedy takovou barvu kabelu, která doplní vás domov a upoutá pozornost na první pohled.Tento jinak nevýrazný prvek je totiž důkazem toho, že na detailech skutečně záleží.

Kvalitní a žádaný produkt Stojací lampa s bílým stínítkem a červeným kabelem Ragaba Wanda můžete nakoupit bez obtíží tu na našem webu ve známé rubrice svítidla. Získejte skvělé zboží ze zmíněné rubriky ve výhodné akci! Tato značka Ragaba pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento vynikající produkt Stojací lampa s bílým stínítkem a červeným kabelem Ragaba Wanda od top značky Ragaba je k dostání na našich stránkách teď právě za extra cenu! Nyní pořídíte za 4 790 Kč.