Homie.cz

Béžový koberec Flair Rugs Sparks, 80 x 150 cm

Tento exkluzivní výrobek Béžový koberec Flair Rugs Sparks, 80 x 150 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Flair Rugs jednoduše seženete tady teď právě za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za super cenu 899 Kč. EAN: AF402986677
Béžový koberec Flair Rugs Sparks
Celý popis

Dopřejte si nefalšované pohodlí a nápaditý design v jednom. S kobercem z kolekce Sparks od značky Flair Rugs se vám takového spojení dostane. Ochráníte s ním podlahu před poškozením, vaše nožky před zimou a zároveň bude krásně slušet vašemu interiéru.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.