Simplehuman Držák na houbičku, nerez

Jednou provždy zabraňte tomu, aby houbička na mytí nádobí padala do dřezu. S tímto praktickým držákem bude houbička... více informací »
Simplehuman Držák na houbičku
Značka: Simplehuman
499 Kč
Přejít do obchodu »
Jednou provždy zabraňte tomu, aby houbička na mytí nádobí padala do dřezu. S tímto praktickým držákem bude houbička...

Jednou provždy zabraňte tomu, aby houbička na mytí nádobí padala do dřezu. S tímto praktickým držákem bude houbička bezpečně uložena, bude snadno schnout, nebude nikam padat a nebude se nikde zbytečně plést. Jedinečný doplněk každé moderní kuchyně a spolehlivý výrobek společnosti Simplehuman. Houbičky nemusíte ukládat vedle dřezu, dochází k úspoře místa. Na dně držáku jsou ventilační otvory. Houbička díky tomu rychleji schne, je minimalizováno riziko množení bakterií. Bezpečné uchycení. Aby držák pevně držel, má úchytku a ještě 4 přísavky. Simplehuman používá špičkové materiály a inovativní výrobní postupy. Záruka 5 let.
Akční produkt lze nakoupit jednoduše tady a teď na našem webu umístěný v rubrice odkapávače nádobí. Najděte si zlevněné produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás najdete další kvalitní kousky značky Simplehuman. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Simplehuman Držák na houbičku, nerez od značky s dlouholetou tradicí Simplehuman máte možnost získat teď za výhodné peníze. Cena již od 499 Kč.