Šedý koberec Universal Alpaca Liso, 200 x 290 cm

Kolekce Alpaca Liso sází na minimalismus a jednobarevný design. Chlubí se pro bosou nohu příjemným vysokým vlasem, který zároveň... více informací »
Šedý koberec Universal Alpaca Liso
Značka: Universal
6 990 Kč
Přejít do obchodu »
Kolekce Alpaca Liso sází na minimalismus a jednobarevný design. Chlubí se pro bosou nohu příjemným vysokým vlasem, který zároveň...

Kolekce Alpaca Liso sází na minimalismus a jednobarevný design. Chlubí se pro bosou nohu příjemným vysokým vlasem, který zároveň vytváří okouzlující vzhled s měnícími se barevnými odstíny. Tento kousek vizuálně sjednotí místnost a svou jednoduchostí lehce zapadne do různých druhů interiéru.

Celý je vyroben z polyesteru, který je typických svým elegantním leskem a měkkostí příjemnou pro bosou nohu. Je také vhodný pro alergiky, jelikož nezachytává prach.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Poznámka: Koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy.

Tento výjimečný produkt Šedý koberec Universal Alpaca Liso, 200 x 290 cm lze nakoupit zrovna tu na našem webu ve známé sekci koberce! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty z této oblíbené kategorie za super peníze. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky značky Universal. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Universal pro vás připravuje prvotřídní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento nejprodávanější produkt Šedý koberec Universal Alpaca Liso, 200 x 290 cm od společnosti s úžasnou pověstí Universal lze nakoupit zrovna extra se slevou! V akci od 6 990 Kč.