Šedý koberec Universal Alana, 200 x 290 cm

Projděte se po kvalitě pečlivě vybíraných materiálů. Kolekce Alana je protkána rustikálním stylem s bohémskou duší. Dobře... více informací »
Šedý koberec Universal Alana
Značka: Universal
8 990 Kč
Přejít do obchodu »
Projděte se po kvalitě pečlivě vybíraných materiálů. Kolekce Alana je protkána rustikálním stylem s bohémskou duší. Dobře...

Projděte se po kvalitě pečlivě vybíraných materiálů. Kolekce Alana je protkána rustikálním stylem s bohémskou duší. Dobře zvolený koberec je výsadou stylového interiéru, ve kterém tak probudíte pravou designovou vášeň. Tento kousek umně vizuálně sjednotí místnost, ať už v moderním nebo klasickém rázu. Polyesterový povrch díky svému charakteristickému lesku navíc dodá dávku elegance a měkký došlap pro bosou nohu.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Poznámka: Koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy.

Velmi žádaný výrobek Šedý koberec Universal Alana, 200 je k sehnání mimo jiné tady na našich stránkách umístěný v rubrice koberce. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od značky Universal. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný produkt Šedý koberec Universal Alana, 200 x 290 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Universal máte možnost najít na našich stránkách teď za zcela nejnižší cenu. Nyní za 8 990 Kč.