Šedý koberec Universal Adra Geo, 80 x 150 cm

Kolekce Adra Geo je prokreslena tahy moderního stylu. Koberec je zdoben geometrickými tvary ve spojení s decentními odstíny šedi.... více informací »
Šedý koberec Universal Adra Geo
Značka: Universal
999 Kč
Přejít do obchodu »
Kolekce Adra Geo je prokreslena tahy moderního stylu. Koberec je zdoben geometrickými tvary ve spojení s decentními odstíny šedi....

Kolekce Adra Geo je prokreslena tahy moderního stylu. Koberec je zdoben geometrickými tvary ve spojení s decentními odstíny šedi. Tento designový kousek kromě tepelné a zvukové izolace celou místnost vizuálně probudí. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Unikátní a žádaný produkt lze zakoupit jednoduše tady na našich stránkách ve známé rubrice koberce! Nyní pořídíte oblíbené produkty z naší rubriky za výhodné peníze!

Unikátní produkt Šedý koberec Universal Adra Geo, 80 x 150 cm od výrobce Universal máte možnost koupit online levně! Nyní pořídíte za 999 Kč.