Šedá rohová pohovka z imitace kůže BePureHome Statement, levý roh

Rohová pohovka je skvělým společníkem pro rodinné večírky či sešlosti o několika hostech. Značka BePureHome nabízí pohovky s... více informací »
Šedá rohová pohovka z
Značka: BePureHome
48 900 Kč
Přejít do obchodu »
Rohová pohovka je skvělým společníkem pro rodinné večírky či sešlosti o několika hostech. Značka BePureHome nabízí pohovky s...

Rohová pohovka je skvělým společníkem pro rodinné večírky či sešlosti o několika hostech. Značka BePureHome nabízí pohovky s levým i pravým rohem, takže si jednoduše vyberete podle toho, který roh právě vám pasuje do interiéru.

Povrch je z veganské kůže, není proto potřeba na čištění používat speciální prostředky na kožené materiály.

Nožky jsou vyrobeny z březového masivu, který se vyznačuje odolností, pevností i specifickou vůní. Spodní část podnoží je speciálně upravena tak, aby vám nepoškrábala podlahu.

Kvalitní kus Šedá rohová pohovka z imitace kůže BePureHome Statement, je k dostání aktuálně tady a teď na našich stránkách v sekci sedací soupravy. Vyhledejte si ještě ostatní zboží z této populární kategorie ve slevě!

Neodolatelný kus Šedá rohová pohovka z imitace kůže BePureHome Statement, levý roh od skvělého výrobce BePureHome je dostupný u nás nyní za akční cenu. Momentálně k dispozici za 48 900 Kč.