Šedá jednolůžková postel z borovicového dřeva WOOOD Connect, 90 x 200 cm

Máte slabost pro masivní dřevo a příjemně robustní, ale přesto elegantní nábytek? Nábytek holandské značky WOOOD důstojně přežije i ne vždy... více informací »
Šedá jednolůžková postel z borovicového dřeva
Značka: WOOOD
13 990 Kč
Přejít do obchodu »
Máte slabost pro masivní dřevo a příjemně robustní, ale přesto elegantní nábytek? Nábytek holandské značky WOOOD důstojně přežije i ne vždy...

Máte slabost pro masivní dřevo a příjemně robustní, ale přesto elegantní nábytek?

Nábytek holandské značky WOOOD důstojně přežije i ne vždy jemné zacházení, které se mu občas dostane od menších dětí nebo domácích mazlíčků.

Police, která je ukrytá v rohu postele je ideální na knihy, plyšáky či odložení telefonu. Jednoduše tak nahradí kterýkoliv noční stolek. Pokud se postel rozhodnete umístit na tvrdou podlahu, doporučujeme vypodložení nožek samolepícími chráničemi, které ji ochrání před případným poškozením.

Rozměry:
a) úložný prostor – 104 x 26 cm,
b) matrace – výška 17 cm.


Super produkt máte možnost najít bez obtíží tady u nás v populární kategorii jednolůžkové postele! Mrkněte na ještě jiné kousky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci. Významný výrobce WOOOD dlouhodobě poskytuje špičkové zboží. Udělejte si radost.

Hodně žádaný kousek Šedá jednolůžková postel z borovicového dřeva WOOOD Connect, 90 x 200 cm od výrobce s dobrým jménem WOOOD lze koupit právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci. Aktuálně v akci za 13 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,