Profod Ručník Classic tmavě šedá, 50 x 100 cm, 50 x 100 cm

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše... více informací »
Profod Ručník Classic tmavě šedá
Značka: 4Home
79 Kč
Přejít do obchodu »
Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše...

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se třemi proužky, který je savý, a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí v koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou  komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají ručníku jemnost a odolnost. Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.

Výjimečný a žádaný produkt Profod Ručník Classic tmavě šedá, 50 x 100 cm, 50 x 100 cm od kvalitní značky Designový nábytek je dostupný aktuálně za extra cenu! Právě nyní za skvělou cenu 79 Kč.