Schleich Prehistorické zvířátko – Tyrannosaurus Rex s pohyblivou čelistí

Nádherně zpracovaný tyranosaurus rex potěší každého milovníka dinosaurů. Tyranosaurus má pohyblivou čelist, je ručně malovaný a detailně... více informací »
Schleich Prehistorické zvířátko - Tyrannosaurus Rex s pohyblivou
Značka: Schleich
499 Kč
Přejít do obchodu »
Nádherně zpracovaný tyranosaurus rex potěší každého milovníka dinosaurů. Tyranosaurus má pohyblivou čelist, je ručně malovaný a detailně...

Nádherně zpracovaný tyranosaurus rex potěší každého milovníka dinosaurů. Tyranosaurus má pohyblivou čelist, je ručně malovaný a detailně propracovaný. Třináct metrů dlouhý tyranosaurus byl dvounohý dravý veleještěr s mohutnou hlavou a silnými čelistmi, které byly vybaveny zuby dlouhými i přes 20 centimetrů. Tyranosaurus rex vypadal velmi hrozivě, mohl ale jen stěží používat své krátké přední končetiny vybavené jen dvěma drápy, protože ty nedosahovaly ani po jeho tlamu. Se svou výškou téměř sedm metrů a délkou až třináct metrů nebyl tyranosaurus rex žádným dobrým lovcem, ale mrchožroutem, který se živil tím, co nechala ostatní zvířata ležet. Měl více než padesát zubů s délkou až 15 centimetrů, které však nepoužíval ke žvýkání, ale k trhání, neboť svou potravu polykal ve velkých kusech. Pro zlepšení vnímání hloubky při hledání potravy směřovaly oči tyranosaura rexe dopředu, takže se zorná pole obou očí křížila. Pokud tento ohromný dravec ztratil jeden ze svých dýkovitých zubů, narostl mu během několika týdnů nový.
Levný kousek máte možnost dostat rovněž tady a teď na našem webu v populární sekci dřevěné hračky! Mrkněte na kvalitní výrobky z této populární kategorie za výhodnou cenu! Přední dodavatel Schleich poskytuje velmi kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Máme toho více, máme v nabídce však také další vybrané produkty značky Schleich. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Schleich Prehistorické zvířátko - Tyrannosaurus Rex s pohyblivou čelistí od skvělé značky Schleich pohodlně dostanete teď za nejnižší cenu. Výhodně teď u nás za 499 Kč.