Scandi Tmavě zelené sametové otočné křeslo Swien

Unikátní produkt lze nakoupit také tady na našich stránkách v populární sekci křesla a taburety! Podívejte se na unikátní... více informací »
Scandi Tmavě zelené sametové
Značka: Scandi
9 423 Kč
Přejít do obchodu »
Unikátní produkt lze nakoupit také tady na našich stránkách v populární sekci křesla a taburety! Podívejte se na unikátní...

Unikátní produkt lze nakoupit také tady na našich stránkách v populární sekci křesla a taburety! Podívejte se na unikátní kousky ve zmiňované sekci za akční cenu.

Nadčasové otočné křeslo Swien si zamilujete na první pohled díky jeho stylu i příjemnému čalounění. Otočná podnož křesla je z černě lakovaného kovu a skvěle koresponduje se zbytkem křesla. Sedák, područky i prošívaná zádová opěrka jsou čalouněné sametovou látkou v tmavě zelené barvě. Křeslo působí nadčasovým dojmem a bude vypadat skvěle v interiérech s tmavými doplňky.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 88 cm. Šířka 73 cm. Hloubka 82 cm. Výška sedu 44 cm. Šířka sedu 47 cm. Hloubka sedu 51 cm. Výška podnože 27,5 cm. Výška opěradla 56 cm. Výška područek 15 cm. Hmotnost 18 kg.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Scandi Tmavě zelené sametové otočné křeslo Swien od skvělé značky Scandi můžete nakoupit zde teď právě ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 9 423 Kč.