Scandi Tmavě zelená sametová lavice Cherry 95 cm

V jednoduchosti je krása. Tento fakt potvrzuje elegantní lavice Cherry, která zaujme svým jemným a čistým designem. Příjemný... více informací »
Scandi Tmavě zelená sametová lavice Cherry 95 cm
Značka: Scandi
2 899 Kč
Přejít do obchodu »
V jednoduchosti je krása. Tento fakt potvrzuje elegantní lavice Cherry, která zaujme svým jemným a čistým designem. Příjemný...

V jednoduchosti je krása. Tento fakt potvrzuje elegantní lavice Cherry, která zaujme svým jemným a čistým designem. Příjemný sametový sedák a černě lakovaná kovová podnož dodávají lavici osobitost a krásu, která rozzáří každou vaši místnost. Díky atraktivnímu a zároveň jednoduchému vzhledu se skvěle hodí do moderních a skandinávských interiérů. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 45 cm. Šířka 95 cm. Hloubka 38 cm. Čalounění Samet (100 % polyester). Podnož Lakovaný kov. Barva Zelená. Materiál Samet. . . .
Tento exkluzivní produkt Scandi Tmavě zelená sametová lavice Cherry 95 cm je k dispozici bezprostředně tady u nás v oblíbené rubrice jídelna! Nyní si můžete vybrat unikátní výrobky z této oblíbené rubriky v akci.

Nový výrobek Scandi Tmavě zelená sametová lavice Cherry 95 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Scandi snadno naleznete právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně! Právě nyní za 2 899 Kč.