Scandi Tmavě šedé sametové otočné křeslo Swien

Nadčasové otočné křeslo Swien si zamilujete na první pohled díky jeho stylu i příjemnému čalounění. Otočná podnož křesla... více informací »
87Scandi Tmavě šedé sametové otočné křeslo Swien
Značka: Scandi
9 423 Kč
Přejít do obchodu »
Nadčasové otočné křeslo Swien si zamilujete na první pohled díky jeho stylu i příjemnému čalounění. Otočná podnož křesla...

Nadčasové otočné křeslo Swien si zamilujete na první pohled díky jeho stylu i příjemnému čalounění. Otočná podnož křesla je z černě lakovaného kovu a skvěle koresponduje se zbytkem křesla. Sedák, područky i prošívaná zádová opěrka jsou čalouněné sametovou látkou v tmavě šedé barvě. Křeslo působí nadčasovým dojmem a bude vypadat skvěle v interiérech s tmavými doplňky.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 88 cm. Šířka 73 cm. Hloubka 82 cm. Výška sedu 44 cm. Šířka sedu 47 cm. Hloubka sedu 51 cm. Výška podnože 27,5 cm. Výška opěradla 56 cm. Výška područek 15 cm. Hmotnost 18 kg.
Povedený kus Scandi Tmavě šedé sametové je k získání již dnes tady na našem webu umístěný v sekci křesla a taburety. Máme pro vás kvalitní kousky z této kategorie za příznivou cenu.

Kvalitní a levný výrobek Scandi Tmavě šedé sametové otočné křeslo Swien od kvalitního výrobce Scandi snadno získáte zde nyní za skvělou cenu. Nyní nakoupíte za 9 423 Kč.