Scandi Šedá sametová jídelní židle Evelen

Nadčasová jídelní židle Evelen bude skvělým společníkem v jídelně i komerčním interiéru. Podnož z černě lakovaného kovu... více informací »
Scandi Šedá sametová jídelní židle Evelen
Značka: Scandi
2 537 Kč
Přejít do obchodu »
Nadčasová jídelní židle Evelen bude skvělým společníkem v jídelně i komerčním interiéru. Podnož z černě lakovaného kovu...

Nadčasová jídelní židle Evelen bude skvělým společníkem v jídelně i komerčním interiéru. Podnož z černě lakovaného kovu skvěle ladí se sedákem a opěrkou. Čalounění z šedé sametové látky svými proužky lehce připomíná manšestr, což dodává židli na atraktivitě. Hodí se do moderních i klasických interiérů k tmavým doplňkům.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 82,5 cm. Šířka 43 cm. Hloubka 58,5 cm. Čalounění Samet (100 % polyester). Podnož Lakovaný kov. Barva Šedá. Materiál Samet. . . .
Velmi prodávaný výrobek je k dispozici jednoduše tady na webu v oblíbené kategorii jídelna. Nyní můžete koupit akční výrobky z této oblíbené kategorie v akci. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další kousky značky Scandi. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Scandi Šedá sametová jídelní židle Evelen od značky se zárukou kvality Scandi jde pořídit online skutečně levně. Aktuálně výhodně za 2 537 Kč.