Scandi Růžové sametové křeslo Harbard

Harbard je růžové designové křeslo s osobitým charakterem. Jeho prošívané sametové čalounění v růžové barvě ve... více informací »
85Scandi Růžové sametové křeslo Harbard
Značka: Scandi
7 248 Kč
Přejít do obchodu »
Harbard je růžové designové křeslo s osobitým charakterem. Jeho prošívané sametové čalounění v růžové barvě ve...

Harbard je růžové designové křeslo s osobitým charakterem. Jeho prošívané sametové čalounění v růžové barvě ve spojení s kovovou podnoží dodává jeho okolí nádech klidu, pohody a elegance. Vhodné je nejen do moderních interiérů. Ponořte se do maximálního komfortu s křeslem Harbard.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 62 cm. Hloubka 86 cm. Výška sedu 48 cm. Šířka sedu 62 cm. Hloubka sedu 53 cm. Výška zadní opěrky 50 cm. Výška podnože 36 cm. Hmotnost 14 kg. Max. nosnost 110 kg.
Velmi oblíbený produkt lze koupit právě tu na našich stránkách v kategorii křesla a taburety! Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky ze zmíněné sekce za skvělou cenu. Značka Scandi dlouhodobě vyrábí kvalitní produkty. Nové kousky každý den.

Exkluzivní produkt Scandi Růžové sametové křeslo Harbard od výrobce se skvělou pověstí Scandi pohodlně dostanete právě zde napořád výhodně. Levně za 7 248 Kč.