Scandi Dubový toaletní stolek Darila 120×35 cm

Moderní toaletní stolek Darila bude nádherným doplňkem ve vašem interiéru. Podnož a konstrukce jsou vyrobeny z černě lakovaného... více informací »
87Scandi Dubový toaletní stolek Darila 120x35 cm
Značka: Scandi
3 684 Kč
Přejít do obchodu »
Moderní toaletní stolek Darila bude nádherným doplňkem ve vašem interiéru. Podnož a konstrukce jsou vyrobeny z černě lakovaného...

Moderní toaletní stolek Darila bude nádherným doplňkem ve vašem interiéru. Podnož a konstrukce jsou vyrobeny z černě lakovaného kovu, který skvěle koresponduje s horní deskou i policí z dubové dýhy. Hodí se do moderních interiérů s nádechem industriálního stylu a bude praktickým stolkem ve vstupní chodbě, ložnici i obývacím pokoji.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 79 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 35 cm. Hmotnost 11,5 kg. Deska Dubová dýha. Podnož Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dýha. . . Ve slevě tento výrobek můžete získat bezstarostně tu na stránkách v populární kategorii toaletní stolky! Nyní si můžete koupit kvalitní zboží ze zmíněné rubriky za rozumné peníze!

Výjimečný produkt Scandi Dubový toaletní stolek Darila 120x35 cm s pečetí kvality od značky Scandi můžete koupit právě zde za výhodné peníze! Právě lze objednat jen za 3 684 Kč.