Homie.cz

Culty Olivově žlutá plastová jídelní židle DSW s tmavou podnoží

Povedený produkt Culty Olivově žlutá plastová jídelní židle DSW s tmavou podnoží od značky s tradicí a dobrou pověstí Culty lze pořídit již dnes opravdu výhodně. Aktuálně v akci za 889 Kč. EAN: 5902385705271
Culty Olivově žlutá plastová jídelní židle
Přejít do obchodu »
Značka: Culty
889
Celý popis

Židle DSW je ve světě interiérového designu známá již od roku 1950. Jejím typickým znakem je zakulacený tvar plastového sedáku a kovová (do kříže složená) konstrukce, která zajišťuje celkovou stabilitu dřevěné podnože. Univerzálnost DSW židle tkví v jejích čistých liniích a neformální kombinaci materiálů. Tato legendární židle se díky svému nadčasovému a minimalistickému vzhledu stala designovou ikonou, jež se dodnes dokonale vyjímá v každém typu interiéru. Jako jedna z mála firem nabízíme více variant provedení.

Pozn.: Jedná se o repliku.

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme.

Další parametry: Výška 83 cm. Šířka 46 cm. Hloubka 40 cm. Sedák 42 cm. Podnož Bukové dřevo. Dekor podnože Tmavě hnědý lak. Barva Žlutá. Materiál Plast. . .