Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 180 x 200 cm

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto... více informací »
87Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP
Značka: HIP
999 Kč
Přejít do obchodu »
Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto...

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály.

Důkazem je i toto prostěradlo v zemité barvě z kolekce Cotton. Díky bavlněnému saténu se pyšní lesklým a na dotek hebkým povrchem či termoregulačními schopnostmi. Zatímco v létě příjemně ochladí, v zimě naopak spolehlivě zahřeje a vy se tak budete budit příjemně odpočatí při kterémkoliv ročním období.

Nový produkt Růžové elastické prostěradlo z bavlněného máte možnost dostat také tu v rubrice prostěradla! Nyní si můžete vybrat další produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova. Věhlasný dodavatel HIP dlouhodobě dodává top zboží. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další skvělé kousky značky HIP. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 180 x 200 cm od známé značky HIP lze sehnat již dnes za parádní cenu! V současnosti za 999 Kč.