Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 160 x 200 cm

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto... více informací »
Růžové elastické prostěradlo z
Značka: HIP
899 Kč
Přejít do obchodu »
Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto...

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály.

Důkazem je i toto prostěradlo v zemité barvě z kolekce Cotton. Díky bavlněnému saténu se pyšní lesklým a na dotek hebkým povrchem či termoregulačními schopnostmi. Zatímco v létě příjemně ochladí, v zimě naopak spolehlivě zahřeje a vy se tak budete budit příjemně odpočatí při kterémkoliv ročním období.

Tento oblíbený produkt Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 160 x 200 cm je dostupný právě tady na stránkách v oblíbené kategorii prostěradla. Nyní můžete najít kvalitní zboží ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu. Významný dodavatel HIP vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Žádaný produkt Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 160 x 200 cm od výrobce se zárukou kvality HIP jde sehnat bezpečně online za výprodejovou cenu! Ceny od 899 Kč.