Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 140 x 200 cm

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto... více informací »
Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP
Značka: HIP
799 Kč
Přejít do obchodu »
Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto...

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály.

Důkazem je i toto prostěradlo v zemité barvě z kolekce Cotton. Díky bavlněnému saténu se pyšní lesklým a na dotek hebkým povrchem či termoregulačními schopnostmi. Zatímco v létě příjemně ochladí, v zimě naopak spolehlivě zahřeje a vy se tak budete budit příjemně odpočatí při kterémkoliv ročním období.

Povedený produkt Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 140 x 200 cm jde získat rovnou tu ve známé kategorii prostěradla! Vyberte si akční kusy ze zmíněné sekce za super cenu. To ale není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky HIP. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce HIP může nabídnout top zboží.

Oblíbený a kvalitní kousek Růžové elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 140 x 200 cm od značky se skvělou pověstí HIP lze sehnat tady nyní za super peníze! V akci za cenu 799 Kč.