Růžová sametová rozkládací rohová pohovka Cosmopolitan Design York, levý roh

Využíváte obývací pokoj nejen pro setkání s přáteli, ale i jako případný pokoj pro hosty? Seznamte se s pohovkou York od... více informací »
Růžová sametová rozkládací rohová pohovka
Využíváte obývací pokoj nejen pro setkání s přáteli, ale i jako případný pokoj pro hosty? Seznamte se s pohovkou York od...

Využíváte obývací pokoj nejen pro setkání s přáteli, ale i jako případný pokoj pro hosty? Seznamte se s pohovkou York od Cosmopolitan design. Během chvíle ji můžete rozložit a vytvořit tak místo na spaní. Je prostorná a díky jednoduchému designu ji sladíte téměř s každým interiérem.

Pohovka má pevný sametový povrch odolný proti oděrkám, který je ale jemný a příjemný na dotek. Díky povrchovému ošetření technikou LiquidBlocked se žádná rozlitá tekutina nevsákne dovnitř. Zůstane pouze na povrchu a vy ji tak můžete během chvíle vysušit.

Poznámka: Velikost výsuvné části: 100 x 90 cm. Balení obsahuje 7 dekorativních polštářů.


Ve slevě kus Růžová sametová rozkládací rohová pohovka Cosmopolitan Design York, levý lze koupit přímo tu v kategorii sedací soupravy. Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této rubriky v akci. U nás nabízíme více, máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele Cosmopolitan design. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Růžová sametová rozkládací rohová pohovka Cosmopolitan Design York, levý roh pocházející od značky Cosmopolitan design jednoduše seženete zde nyní za nejnižší cenu. Právě teď za cenu 42 900 Kč.