Světle šedá sametová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Santo, pravý roh

Rohová rozkládací pohovka Milo Casa Santo se sametovým povrchem poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá... více informací »
Světle šedá sametová rozkládací rohová pohovka Milo Casa
Značka: Milo Casa
40 900 Kč
Přejít do obchodu »
Rohová rozkládací pohovka Milo Casa Santo se sametovým povrchem poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá...

Rohová rozkládací pohovka Milo Casa Santo se sametovým povrchem poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá interiéru špetku luxusu. Tkaniny, které tato značka používá jsou podrobeny náročným testům, aby zaručily špičkovou odolnost, komfort i atraktivní styl. Na potah této pohovky byla tedy použita krásná látka s mírným leskem a krátkým vlasem, která je velmi příjemná na dotek a také velmi odolná proti oděru. Technika Liquid Blocked použitá na tkanině znesnadňuje vstřebávání tekutin, tedy způsobuje, že se tekutina shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu se káva, čaj nebo víno nalité na látku odstraní během pár sekund přiložením lehce savého hadříku nebo papírové utěrky.

Součástí jsou také 2 dekorační polštářky o rozměru 54 x 16 x 16 cm

Poznámka: Rozměry úložného boxu jsou 135 x 64 x 14 cm

Ve slevě produkt Světle šedá sametová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Santo, pravý roh od značky se skvělou pověstí Milo Casa naleznete v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci. Aktuálně v akci od 40 900 Kč.