Homie.cz

Jílově hnědá rohová pohovka MESONICA Kobo, levý roh

Povedený produkt Jílově hnědá rohová pohovka MESONICA Kobo, levý roh od našeho známého výrobce MESONICA pohodlně nakoupíte zde nyní skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 33 990 Kč. EAN: AF193021279
Jílově hnědá rohová pohovka MESONICA Kobo
Přejít do obchodu »
Značka: MESONICA
33 990
Celý popis

Vymazlený design, prvotřídní materiál a precizní zpracování. To všechno jsou vlastnosti kousků z kolekce Kobo. Hřejivý materiál připomínající na dotek vlnu kontrastuje s kovovými nohami a hodí se do všech domácností, kde panuje pohodová atmosféra. Tak se uvelebte po dlouhém dni s šálkem čaje, zachumlejte se pod deku a užívejte si odpočinek na té nejpohodlnější pohovce.

O značce MESONICA
MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to za pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.