REMOSKA A1 Sada naběraček

Praktická sada kuchyňského náčiní v stojánku se struhadlem značky Remoska® si najde své místo v každé kuchyni. Užitečný... více informací »
REMOSKA A1 Sada naběraček
Značka: Remoska
399 Kč
Přejít do obchodu »
Praktická sada kuchyňského náčiní v stojánku se struhadlem značky Remoska® si najde své místo v každé kuchyni. Užitečný...

Praktická sada kuchyňského náčiní v stojánku se struhadlem značky Remoska® si najde své místo v každé kuchyni. Užitečný a nenahraditelný pomocník při přípravě lahodných pokrmů. Každé náčiní je opatřeno praktickým odkládacím stojánkem a vaše kuchyňská linka už nebude znečistěna připravovanými pokrmy. Vlastnosti:

pro práci v kuchyni i servírování u stolu
stabilní odložení na pracovní desku /prkénko /talíř
odolné teplotám do 200° C
vyrobeno z nylonu a silikonu
lze použít na všech pánvích a nádobách včetně nepřilnavých i choulostivější povrchůSada obsahuje:

1x stojánek se struhadlem a odnímatelným dnem (horní pr. 8,5 cm, dolní pr. 10 cm, v. 20 cm)
1x lžíci s odkládacím madlem v barvě slonové kosti, rozměr 32 x 7 x 4 cm
1x lžíci na špagety šedé barvy, rozměr 32 x 7 x 4 cm
1x děravou lžíci na těstoviny žluté barvy, 32 x 11 x 3,5 cm
1x naběračku na polévku modré barvy, rozměr 30 x 8,5 x 5 cm
1x obracečku na palačinky červené barvy, rozměr 32 x 9 x 3,5 cm
Tento akční a ve slevě produkt REMOSKA A1 Sada naběraček naleznete prostě tady a teď na našem webu v populární rubrice kuchyňské náčiní! Nyní si můžete koupit nové produkty z naší rubriky za outletovou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od výrobce Remoska. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární značka Remoska má k dispozici špičkové výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Akční a ve slevě kousek REMOSKA A1 Sada naběraček pocházející od značky Remoska můžete nakoupit tady skutečně levně! Ceny již od 399 Kč.