Profod Osuška Jerry bílá, 70 x 140 cm

Oblíbený výrobek máte možnost získat prostě u nás v oblíbené kategorii ručníky! Vyberte si ještě jiné kousky z této... více informací »
Profod Osuška Jerry bílá
Značka: 4Home
79 Kč
Přejít do obchodu »
Oblíbený výrobek máte možnost získat prostě u nás v oblíbené kategorii ručníky! Vyberte si ještě jiné kousky z této...

Oblíbený výrobek máte možnost získat prostě u nás v oblíbené kategorii ručníky! Vyberte si ještě jiné kousky z této kategorie za výborné peníze.
Hebká, nadýchaná a vysoce funkční froté osuška v dezénu káro, která je savá a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Osuška skvěle absorbuje vlhkost a vyznačuje se vysokou gramáží, která je zárukou vašeho komfortu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají osušce jemnost a odolnost. Osuška dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je osuška savější. Osuška s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.

Zajímavý kus Profod Osuška Jerry bílá, 70 x 140 cm s pečetí kvality od značky Designový nábytek pohodlně pořídíte tady a teď za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny od 79 Kč.