Pretty UP Cestovní skořepinový kufr ABS16 L, černá

Tento kufr je vyrobený z velmi kvalitního materiálu, který je odolný vůči nárazům. Je opatřený 4 kolečky otočnými o 360... více informací »
Pretty UP Cestovní skořepinový kufr ABS16
Značka: Pretty Up
1 699 Kč
Přejít do obchodu »
Tento kufr je vyrobený z velmi kvalitního materiálu, který je odolný vůči nárazům. Je opatřený 4 kolečky otočnými o 360...

Tento kufr je vyrobený z velmi kvalitního materiálu, který je odolný vůči nárazům. Je opatřený 4 kolečky otočnými o 360 stupňů, díky tomu je manipulace se zavazadlem velice snadná. Má 3 plastová madla, boční a dvě horní, z nichž je jedno s teleskopickou rukojetí s pojistkou proti zasunutí a možností nastavitelné výšky ve více polohách. Uzavírá se na zip a oba jezdce můžete spojit do kódového zámku. Vnitřní část kufru má látkovou dělící přepážku s kapsou a křížové upínání pro lepší fixaci a uspořádání vašich věcí.Levný produkt je k získání snadno na našich stránkách v populární rubrice batohy! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! Značka Pretty Up vám nabízí prvotřídní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků od dodavatele Pretty Up. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Pretty UP Cestovní skořepinový kufr ABS16 L, černá od značky s dlouholetou tradicí Pretty Up je k získání zde za výhodné peníze! Nyní lze objednat jen za 1 699 Kč.