Homie.cz

Bílé čalouněné čelo postele THE CLASSIC LIVING Aude, 160 x 120 cm

Nový kousek Bílé čalouněné čelo postele THE CLASSIC LIVING Aude, 160 x 120 cm od dodavatele s dlouholetou historií THE CLASSIC LIVING jednoduše můžete získat zde teď za rozumné peníze. Nabídky od 7 690 Kč. EAN: AF193001837
Bílé čalouněné čelo postele THE CLASSIC LIVING
Celý popis

Chcete si ve vlastní posteli hovět jako opravdový král nebo královna? Bez honosného čela to nepůjde. Takové čelo má totiž spoustu praktických výhod. Díky němu vám nebude táhnout při spaní na hlavu a ráno se u něj můžete pohodlně opřít – donese-li vám například někdo snídani do postele ♥
Nespornou výhodou je taky výborně zvolený materiál potahu, který působí velice jemně na dotek, ale zároveň je vyvinut tak, aby jeho údržba byla naprosto bezproblémová.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.