Plum Zahradní trampolína s ochrannou sítí, 244 x 244 x 210 cm

Tato trampolína se hodí na každou zahradu. Skákáním si děti zlepšují fyzickou kondici, koordinaci a rovnováhu. Trampolína je vybavena... více informací »
Plum Zahradní trampolína s ochrannou
Značka: 4Home
5 349 Kč
Přejít do obchodu »
Tato trampolína se hodí na každou zahradu. Skákáním si děti zlepšují fyzickou kondici, koordinaci a rovnováhu. Trampolína je vybavena...

Tato trampolína se hodí na každou zahradu. Skákáním si děti zlepšují fyzickou kondici, koordinaci a rovnováhu. Trampolína je vybavena technologií Springsafe®, která chrání děti před přímým kontaktem s pružinami a rámem. Rám je vyroben z pozinkované oceli (zevnitř i zvenku) a je tak chráněn před korozí. Bezpečnostní polstrování zakrývá rám a pružiny a poskytuje zároveň ochranu při vstupu a výstupu. Tento diskontní produkt najdete již dnes na stránkách v oblíbené sekci hračky. Nyní si můžete vybrat nové produkty z této známé kategorie za super cenu! Přední značka 4Home vám nabízí vynikající produkty. Však to vidíte sami! Máme toho více, prozkoumejte u nás také další kousky od dodavatele 4Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Plum Zahradní trampolína s ochrannou sítí, 244 x 244 x 210 cm od skvělého výrobce Designový nábytek máte možnost pořídit aktuálně za nejnižší cenu. V akci za cenu 5 349 Kč.